Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Бульвар Пушкіна Донецьк

0 пропозицій
Немає результатів.

Квартири на добу на Бульварі Пушкіна в Донецьку

Знаменитий бульвар Пушкіна знаходиться в центральному Ворошиловському районі Донецька, і був названий на честь одного з найвідоміших російських поетів і письменників - Олександра Сергійовича Пушкіна. Цей бульвар побудований на місці колишнього цегельного заводу, який знесли в середині двадцятого століття, і замість нього заклали новий бульвар на перетині проспекту і Уневерсітетской вулиці. А вже через кілька років, після знесення старих складів і демонтажу залізничних ліній, бульвар дійшов до проспекту Шевченка, почалася робота по його облагороджування і розташуванню пішохідних доріжок. На бульварі знаходяться пам'ятники Пушкіну, композиція «Лукомор'я» і «Український степ», а також пам'ятник «Річки Донеччини», Пальма Мерцалова і пам'ятник стратонавтам. За допомогою сайту Svitrent.ua Ви зможете зняти квартиру на бульварі Пушкіна в Донецьку без посередників і недорого. Ми пропонуємо якісний і чисті квартири з хорошим ремонтом і всіма необхідними меблями, а також технікою, який Ви можете орендувати на день або довше.

Найвідоміша скульптура на бульварі Пушкіна - це пам'ятник Пушкіну

Сам пам'ятник Пушкіну знаходиться навпроти Донецького музично-драматичного театру, і був відкритий тільки в тисяча дев'ятсот шістдесят дев'ятого року. Жителі Донецька дуже шанують цього поета і саме його пам'ятник є місцем збору донецької молоді, адже навколо нього розбитий мальовничий сквер. Пам'ятник Пушкіну є бронзовий бюст, який встановлений на півметровій плиті, на якій викарбовано факсиміле письменника і року його життя. Крім самого поета на бульварі також розлили в камені головних героїв його твору «Лукомор'я»: Руслана та Людмилу, вченого кота, а також русалку. Ви можете орендувати за допомогою сайту Svitrent.ua квартиру від власників з вікнами, які виходять на сквер і пам'ятник Пушкіну або інші пам'ятники бульвару. У нас є як недорогі квартири-студії, так і шикарні апартаменти з панорамними вікнами і високими стелями, які Ви можете орендувати всього за пару хвилин.

Український степ на бульварі Пушкіна

У дві тисячі шостому році на бульварі Пушкіна був урочисто відкритий дивовижний парк скульптур, під назвою «Український степ». Цей ансамбль складають одинадцять скульптур, створені українськими та німецькими скульпторами, учасниками міжнародного симпозіуму в Донецьку по скульптурі з каменю. Якщо Ви також збираєтеся в Донецьк у відрядження або з робочою поїздкою, то варто зняти квартиру на сайті Svitrent.ua. ми пропонуємо своїм відвідувачам забронювати квартиру на добу або довше від власників, без комісій.