Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Парк кованих фігур Донецьк

0 пропозицій
Немає результатів.

Квартири на день і більше в центрі Донецька

За допомогою сайту Svitrent.ua Ви можете орендувати квартиру прямо навпроти Донецької міської ради. Поблизу від якого знаходиться знаменитий сквер кованих фігур з більш ніж двомастами композиціями з художнього і різнобарвного металу. Ми пропонуємо комфортабельні квартири на день або тиждень від господарів, які Ви можете забронювати прямо на сайті Svitrent.ua. також в оголошенні можна знайти контактні дані власника апартаментів, домовитися з ним про знижку або обговорити раннє поселення. З Svitrent.ua можна швидко подбати про квартиру на добу для робочої поїздки, щоб не займатися цими питаннями поп приїзду в Донецьк. У нас є як недорогі, затишні варіанти, так і шикарні студії з видом на парк кованих скульптур.

Парк кованих скульптур - гордість Донецька

Парк зі скульптурами, викувані з різних видів металу з'явився в Донецьку відносно недавно, в дві тисячі першому році. Автором та ідейним натхненником цього проекту є Віктор Бурдук, заслужений діяч мистецтв і майстер на всі руки. У цьому парку проходить також міжнародний фестиваль узніческого майстерності, на який щорічно приїжджають сотні глядачів і учасників. Якщо Ви теж плануєте відвідати цю подію в нинішньому році, Ви можете подбати про розміщенні за допомогою сайту Svitrent.ua. Ми пропонуємо безліч варіантів квартир і будинків на добу для Вашого комфортного розміщення в Донецьку. На сайті можна знайти затишну і недорогу квартиру прямо на вулиці Миру, Університетській або Ватутіна. Зніміть квартиру від господарів без посередників і комісій за допомогою Svitrent.ua.

Найоригінальніший і цікавий парк в Донецьку

Якщо Вашій дитині набридло кожен день гуляти по алеях парку біля будинку і споглядати дерева і рослини, Ви можете зацікавити його чимось більш цікавим під час поїздки в Донецьк. Всім відомо, що Донецьк - це місто металургів, і саме тут знаходиться перший і єдиний в Україні парк кованих скульптур. Парк також знаходиться в центральному Ворошиловському районі Донецька, в невеликому сквері навпроти міської ради. Вашої дитини також зацікавить поляна казок, яка розташувалася поруч, тут безліч вирізаних з липи і граба дерев'яних, витончених скульптур казкових героїв. Зніміть квартиру від власників за допомогою сайту Svitrent.ua в одному з центральних районів міста, у Вас буде можливість гуляти в парку кованих скульптур кожен день. Ми пропонуємо оголошення від власників, які Ви можете переглядати і орендувати квартири без комісій та інших відсотків.