Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

ХТЗ Харків квартира на добу

3 пропозицій

450 грн за 1 ніч

проспект Петра Григоренка 39

Кімнат: 1 Мест: 2

680 грн за 1 ніч

вулиця Танкопія 16

Кімнат: 2 Мест: 6

330 грн за 1 ніч

луи пастера 320

Кімнат: 2 Мест: 4

«Годувальник» Харкова і його жителів

Харківський тракторний район імені Орджонікідзе має стратегічне значення для економіки і оборонної могутності України. Це підприємство вже більше ніж пів століття займається виробництвом тракторів та інших транспортних засобів. Цей великий завод розташований в селищі «Соцмістечко Новий Харків» в Орджонікідзевському районі міста. Це житловий масив розміщений в східній частині Харкова, і включає в себе всі елементи інфраструктури, які є необхідними для нормальної життєдіяльності мешканців цього мікрорайону. Район ХТЗ був спочатку спроектований практично на порожньому місці, і облаштований спеціально для працівників заводу, з усіма прилагающими зручностями. Від самого тракторного заводу житловий масив відділений довгою деленой смугою зелених насаджень, і багато з будинків повністю оточені деревами. Саме в цьому районі дуже багато парків, таких як «Залений гай», Олександрівський сквер, парк імені Маяковського та інші.

Квартири у житловому масиві ХТЗ на сайті Svitrent.ua

Район біля Харківського тракторного заводу вважається одним з кращих для подобової оренди квартир. По-перше, це можливо завдяки тому, що тут реально можна недорого зняти квартиру чи будинок на добу з хорошим ремонтом, меблями та побутовою технікою. По-друге, цей район з'єднаний з іншою частиною міста шляхами міського транспорту і лінією метрополітену, тому протягом півгодини можна легко дістатися навіть в інший кінець Харкова. І, по-третє, район ХТЗ дуже добре спроектований, всі будинки тут розташовані відповідно до міського плану, є лікарня, школа, широкі вулиці і тротуари. На Svitrent.ua можна знайти і зняти хорошу квартиру подобово в зазначеному районі від господарів. Ми пропонуємо не тільки низькі ціни, але і надійність оголошень, а також великий асортимент нерухомості для оренди подобово.

Вибирайте якісні і недорогі квартири з допомогою Svitrent.ua

На сайті Svitrent.ua можна ознайомитися з великим вибором нерухомості в районі ХТЗ, в тому числі на вулицях Миру, Плиткова, Дванадцятого Квітня, Бібліотека, Індустріальної та багатьох інших. Якщо Ваша поїздка пов'язана з подорожжю або просто роботою у центрі, то Ви щодня можете дуже швидко діставатися до місця призначення, оселившись поблизу від станції метро «Пролетарської» або «Тракторний завод». Крім цього, Ви можете орендувати житло з видом на зелену зону: великий сквер, парк чи озеро, і щоранку гуляти по миловидним алеях. На Svitrent.ua можна знайти підходящий варіант і орендувати його без посередників та без додаткових комісій у районі Соцмістечка.