Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Салтівка Харків квартира на добу

2 пропозицій

385 грн за 1 ніч

вулиця Героїв Праці 10

Кімнат: 1 Мест: 4

450 грн за 1 ніч

Валентинівська вулиця 132

Кімнат: 1 Мест: 2

Салтівка – гордість міста Харків

Житловий масив на північному сході Харкова під назвою Салтівка є одним з найбільших у місті. Цей житловий масив поділяється на три основні частини: Північна і Південна Салтівка і Джерела. Тут знаходиться Салтівське трамвайне депо, а також кінцеві зупинки багатьох маршрутних таксі, тому жителям Салтівки дуже легко доїхати до центру міста. На сайті Svitrent.ua можна знайти самі різні варіанти квартир від власників в цьому районі, та забронювати вподобані варіанти з допомогою особистого кабінету. Але якщо Ви не бажаєте реєструватись, то можете просто зв'язатися з власником по, зазначеним в оголошенні даними і домовитися про свого проживання, або обговорити цікаві питання і деталі. В оголошеннях, представлених на Svitrent.ua можна знайти основну інформацію про пропоновану для подобової оренди нерухомості та її докладні фотографії.

Квартири на день і довше в найбільшому житловому масиві Харкова

Салтівка вважається, так званим спальним районом міста, який є найбільшим житловим масивом на всьому пострадянському просторі. Тут практично відсутні промислові підприємства і заводи, які створюють шум і викидають відходи в повітря, але в місце цього дуже багато ринків, магазинів, розважальних закладів та інших важливих елементів інфраструктури. Зокрема, саме на території Салтівки розташований найбільший в країні речовий ринок, який можна знайти прямо на виході зі станції метро «імені Академіка Барабашева». Фасад Салтівки представлений в основному дев'ятої, дванадцятої і шестнадцатиэтажными житловими будинками, які розташовані точково або по секціях. У двадцять першому столітті Салтівка є одним з основних мікрорайонів, який постійно інвестують будівельні компанії і бізнесмени.

Переваги сайту Svitrent.ua для подобової оренди квартир у Салтівці

Багато орендують квартиру чи будинок на добу в Салтівці, щоб економити свої кошти на короткостроковій поїздки в Харків. Але при цьому, для пошуку житла на час користуються послугами ріелторів або агентств нерухомості, які стягують відсотки за свої послуги. Таким чином, виходить дуже слабенька економія, так як відсоток ріелтору становить половину вартості самої квартири. Для того, щоб дійсно заощадити власні кошти, краще всього скористатися сайтом Svitrent.ua, на якому представлені різні варіанти квартир і будинків на добу і довше безпосередньо від власників. Так, Ви зможете зняти хороше житло без посередників, і відповідно без будь-яких комісій.