Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Шишковка Харків квартира на добу

5 пропозицій

850 грн за 1 ніч

вулиця Данилевського 19

Кімнат: 2 Мест: 4

500 грн за 1 ніч

Новгородська вулиця 44

Кімнат: 1 Мест: 4

450 грн за 1 ніч

Валентинівська вулиця 132

Кімнат: 1 Мест: 2

650 грн за 1 ніч

вулиця Культури 12

Кімнат: 2 Мест: 4

300 грн за 1 ніч

вулиця Отакара Яроша 43

Кімнат: 2 Мест: 5

Оренда нерухомості в Шишковке

Назва Шишківка носить житловий масив і частина Київського району, який знаходиться в західній частині Харкова. Ця адміністративно-територіальна одиниця включає Верхню Шишковаку, яка розташована в північній част і Нижню Шишковку, яка відповідно займає південну частину житлового масиву. Ця місцевість була не так давно приєднана до міста, яка до цього була хутором. Але великий приплив населення і розширення меж міста призвело до поглинання цього населеного пункту, який зберіг свою назву, але вже як частина міського масиву. Приєднання відбулося ще до радянських років, тому на сьогоднішній день цей мікрорайон повністю адаптований і відмінно обладнаний в плані інфраструктури. У Шишковке знаходиться кілька станцій метро, від яких дуже швидко можна доїхати до центральних станцій «Героїв праці» і «Історичний музей». Для того, щоб знайти житло на день або довше в цьому районі, краще всього скористатися сайтом Svitrent.ua на якому розміщено оголошення про подобову оренду від власників квартир у Харкові, зокрема в мікрорайоні Шишківка.

Спальний житлові масиви Харкова

Шишківка щодо віддалена від центру міста порівняно з іншими мікрорайонами. Але попит на добову оренду квартир в цій місцевості досить високий через системи метро та іншого громадського транспорту, яка регулярно розширюється. За останні роки цей мікрорайон помітно змінився і придбав сучасний вигляд з фасадами нових будинків, громадських установ, а також парками і скверами. На Svitrent.ua можна зняти на ніч або довше квартира без посередників на таких вулицях Шишківки, як Паризької Комуни, Підгірної, Жуковського, Мічуріна, Кромской і безлічі інших.

Переваги квартир і будинків на добу в районі Шишківки

Шишиковка – це в першу чергу тихий і безпечний мікрорайон, в якому нестрашно зупинитися з дітьми під час короткочасної поїздки в Харків. Район обладнаний зручною транспортною розв'язкою, і звідси можна без проблем добратися практично в будь-яку частину міста без пересадок і пробок. Крім цього нерухомість тут коштує недорого щодо інших житлових масивів, але в теж час нічим не поступається за якістю варіантів в інших районах. Для того, щоб ознайомитися з пропозицією про подобову оренду нерухомості в Шишковке, а також забронювати або зняти на добу недорогу квартиру найзручніше користуватися сайтом Svitrent.ua. саме з допомогою цього сайту можна орендувати хорошу квартиру від власників без комісій або відсотків посереднику.