Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Південний вокзал Харків квартира на добу

7 пропозицій

975 грн за 1 ніч

вулиця Бориса Чичибабіна 1

Кімнат: 4 Мест: 8
+3809337306...

850 грн за 1 ніч

Лазневий провулок 2

Кімнат: 2 Мест: 4

500 грн за 1 ніч

Павлівська площа 8

Кімнат: 1 Мест: 2

700 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 3

1700 грн за 1 ніч

Московський проспект 12

Кімнат: 1 Мест: 2

600 грн за 1 ніч

провулок Воробйова 9/11

Кімнат: 1 Мест: 4

Ще одна перлина Харкова

Південний вокзал або Харків-Пасажирський - це головний залізничний вокзал міста, який знаходиться в Ленінському адміністративному районі, і вважається одним з найважливіших транспортних вузлів і розв'язок у східній Україні. Саме тут проходить межа, і розміщена російсько-український кордон, і кожен день її перетинають тисячі громадян з обох сторін. З іншою частиною міста вокзал з'єднаний шістьма лініями трамвайних шляхів, тролейбусної розв'язкою, а також метро, маршрутним таксі і автобусом. З-за великого пасажирообороту в районі вокзалу дуже затребувана подобова оренда квартир, будинків, особливо від власників. Адже це дуже простий і вигідний спосіб залишитися на ніч в Харкові, неподалік від центру міста. Найзручніше шукати житло на добу у цьому та інших районах Харкова за допомогою сайту Svitrent.ua в першу чергу з-за оперативної системи пошуку, а також зручних вбудованих фільтрів. На Svitrent.ua розміщені оголошення про подобову оренду квартир від власників, які можна забронювати або зняти на день без комісій.

Орендуйте житло в Харкові без посередників

Використання сайту Svitrent.ua для подобової оренди квартир на час короткочасних поїздок, це велика економія коштів. Адже в той час, як ріелтори та агентства нерухомості беруть за свої послуги як мінімум п'ятдесят відсотків від вартості нерухомості, Svitrent.ua є абсолютно безкоштовним сховищем актуальних оголошень. І таким чином, знімаючи квартиру на день або довше без посередників, Ви економите до половини своїх коштів на житло. З Svitrent.ua Ви можете орендувати недорого хорошу квартиру в районі залізничного вокзалу, Привокзальної Площі, вулицях Полтавський Шлях, Коцарской, Чоботарской та інших. Ми пропонуємо різні варіанти житла на добу, від затишних студій з екіпіровкою першої необхідності, до шикарних квартир у нових будинках.

Будівля вокзалу – ще одна визначна пам'ятка Харкова

За своїми розмірами і красою будівлю Південного Вокзалу нічим не поступається Одеському та Львівському вокзалів. А багато в чому навіть переважає їх за розмірами та масштабністю. Перший вокзал на цій місцевості був побудований ще в середині вісімнадцятого століття, і на сьогоднішній день ми можемо спостерігати вже третє будівель вокзалу, яке було неодноразово реставрували, і побудовано у п'ятдесят другому році двадцятого століття. Найбільший косметичний ремонт був проведений у дві тисячі другому гору, і приурочений до трьохсотліття міста. Вокзал обслуговує більш ніж двадцять різних напрямів та його пасажирооборот не поступається Київському.