Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Києво-Печерська Лавра Київ

12 пропозицій

1300 грн за 1 ніч

Михайлівська вулиця 21

Кімнат: 3 Мест: 6
+3806740205...

1100 грн за 1 ніч

вулиця Хрещатик 21

Кімнат: 2 Мест: 4
+3806740205...

800 грн за 1 ніч

бульвар Тараса Шевченка 2

Кімнат: 2 Мест: 4
+3806740205...

1000 грн за 1 ніч

вулиця Хрещатик 27

Кімнат: 2 Мест: 4
+3806740205...

600 грн за 1 ніч

Мала Житомирська вулиця 10

Кімнат: 1 Мест: 4

900 грн за 1 ніч

Мала Житомирська вулиця 20Г

Кімнат: 3 Мест: 6

1250 грн за 1 ніч

Басейна вулиця 7

Кімнат: 2 Мест: 5

750 грн за 1 ніч

Госпітальний провулок 1А

Кімнат: 3 Мест: 3

1300 грн за 1 ніч

Басейна вулиця 15

Кімнат: 4 Мест: 8

700 грн за 1 ніч

Велика Васильківська вулиця 2

Кімнат: 1 Мест: 1

1400 грн за 1 ніч

вулиця Лесі Українки 5

Кімнат: 2 Мест: 4

900 грн за 1 ніч

Михайловский переулок 9б

Кімнат: 1 Мест: 2

Добова оренда квартир для духовних поїздок

До Києва приїжджають не лише туристи, студенти та працівники зі всієї України, то також і віруючі, а також богослови. Це обумовлено тим, що на пагорбах столиці розташований найбільший національно-культурний історичний заповідник і духовний центр - Києво-Печерська Лавра. Це один з перших монастирів, який був побудований в Київській Русі і за сотні років свого існування перетворився на потужний духовний і культурний центр не тільки Києва, а й усієї країни. Для того, щоб оглянути територію всього заповідника, відвідати храми та галереї, які знаходяться на його території, явно недостатньо одного дня. Саме тому паломники і ті, хто їде до Києва заради Лаври, вважають за краще залишатися тут на пару днів, щоб не поспішаючи оглянути всі визначні пам'ятки і насолодитися красою Києво-Печерської Лаври. За допомогою сайту Svitrent.ua Ви зможете знайти квартиру поблизу від заповідника, щоб не витрачати занадто багато часу на дорогу. За допомогою такого Інтернет-ресурсу як Svitrent.ua можна знайти затишну і чисту квартиру в хорошому районі Києва від власника, без додаткових посередників і комісій.

Квартири біля станції метро «Героїв Дніпра»

Києво-Печерська Лавра також знаходиться біля найбільшого парку в столиці - Парку Перемоги. Цей ландшафтний ансамбль відрізняється не якимись рідкісними насадженнями або пам'ятниками, а рідкісним ландшафтом, створеним самою природою, і обрамленим людиною. У Парку Перемоги часто гуляють закохані пари, адже тут багато затишних альтанок і арок, а також собачки, так як основну площу займають зелені газони. Також це улюблене місце художників, які малюють види на річку Дніпро і золоті куполи Печерської Лаври. Ви можете зняти квартиру навпроти Парку Перемоги від власників за допомогою електронного ресурсу Svitrent.ua, на якому розміщені оголошення про подобову оренду в самих різних районах, в тому числі і біля станції метро «Героїв Дніпра». У цьому районі також знаходиться знаменитий Арсенал Мистецтва, до якому часто проходять культурні заходи і зустрічі.

Оренда квартир в старовинній культурної частини Києва

Києво-Печерська Лавра славиться н тільки своїми духовними спорудами, такими як старовинні храми, дзвіниці, духовні семінарії і підземні печери, але ще і різноманітними галереями, освітніми установами та бібліотеками. Щомісяця сюди приїжджають студенти і дослідники, щоб ознайомитися з рідкісними книгами, манускриптами і іконами. Знімаючи квартиру біля Лаври Ви по неволі відчуваєте неперевершену атмосферу освіченості і культури.