Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Червоний хутір подобова оренда біля метро

10 пропозицій

600 грн за 1 ніч

вулиця Єлизавети Чавдар 34

Кімнат: 1 Мест: 2
+3806318889...

600 грн за 1 ніч

Харківське шосе 168

Кімнат: 1 Мест: 4
+3806885281...

700 грн за 1 ніч

Драгоманова 2

Кімнат: 1 Мест: 2
+3805091596...

700 грн за 1 ніч

вулиця Олени Пчілки 3

Кімнат: 1 Мест: 2

700 грн за 1 ніч

Вільно сьогодні

Драгоманова 2

Кімнат: 1 Мест: 2

599 грн за 1 ніч

проспект Юрія Гагаріна 3

Кімнат: 1 Мест: 4

700 грн за 1 ніч

вулиця Раїси Окіпної 7

Кімнат: 3 Мест: 6

450 грн за 1 ніч

бульвар Праці 10

Кімнат: 1 Мест: 2

790 грн за 1 ніч

Микільсько-Слобідська вулиця 1А

Кімнат: 1 Мест: 3

600 грн за 1 ніч

Красноткацкая 25

Кімнат: 2 Мест: 5

Виберіть квартиру спеціально для себе за допомогою сайту Svitrent.uа

Дуже великим мінусом готелів є те, що номери в них схожі один на одного, і нічим не нагадують будинок. Саме тому, багато людей відчувають себе в них незатишно, і навіть дивно. Для того, щоб в будь-якій поїздці жити в комфорті і насолоджуватися кожною хвилиною, найкраще орендувати квартиру на день або довше, особливо якщо Ви їдете в таке велике місто як Київ. За допомогою сервісу Svitrent.uа Ви зможете вибрати саме таку квартиру або будинок на добу, в якій будете почувати себе комфортно і по-домашньому. Ми пропонуємо великий асортимент варіантів для подобової оренди від господарів з докладними описами зручностей та іншого в оголошеннях. Якщо у Вас виникли будь-які питання, то Ви завжди можете звернутися до власника за даними, також зазначеним в оголошенні. Якщо Ви в першу чергу шукаєте недороге житло, то краще розглядати варіанти в районі метро «Червоний хутір», або інших спальних мікрорайонах.

Нерухомість для короткострокових поїздок в районі метро Червоний хутір

Червоний хутір - це сорок шоста станція київського метрополітену, яка розташована на Сирецько-Печерській лінії і була відкрита в дві тисячі восьмому році. Свою назву цей підземний транспортний вузол отримав через розташованого в безпосередній близькості невеликого селища. Будівництво станції «Червоний» кілька разів відкладалося, адже вона знаходиться в не дуже людному мікрорайоні, пасажиропотік тут становить дев'ять тисяч осіб на день. Це станція метро колонного типу, яка має бокове розташування платформ, як «Дніпро» і «Вирлиця». Середній зал має прямокутну форму зі збільшеною висотою склепіння над колонами. «Червоний» обладнаний двома касовими залами, а також підземним переходом, провідним до вулиць Миколи Хвильового та Бориспільському шосе. І на цих вулицях Ви можете зняти недорого хорошу квартиру без посередників за допомогою сайту Svitrent.uа.

Вигідне розташування у віддалених районах Києва біля метро Червоний хутір

Якщо порівнювати нерухомість в центрі і спальних районах метро Червоний хутір, то можна зрозуміти, що завдяки метрополітену їх вартість початку врівноважуватися. Адже за допомогою цього швидкісного виду транспорту можна дістатися з одного кінця міста в інший за кілька десятків хвилин. Але важливим плюсом нерухомості для подобової оренди на околиці є її невелика вартість, особливо якщо брати оренду без комісій на сервісі Svitrent.uа. Наприклад, недалеко від станції метро «Червоний хутір» кожен може дозволити собі комфортабельні апартаменти від господарів за дуже доступною ціною, і недалеко від станції метро Червоний хутір зеленої лінії.