Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Пейзажна алея Київ

12 пропозицій

599 грн за 1 ніч

В Топі

вулиця Хрещатик 29

Кімнат: 1 Мест: 4
+3805044204...

1500 грн за 1 ніч

бульвар Лесі Українки 9

Кімнат: 4 Мест: 9
+3806310623...

600 грн за 1 ніч

Мала Житомирська вулиця 10

Кімнат: 1 Мест: 4

850 грн за 1 ніч

вулиця Дмитрівська 2

Кімнат: 2 Мест: 4

1500 грн за 1 ніч

Велика Васильківська вулиця 54

Кімнат: 2 Мест: 4

1250 грн за 1 ніч

Басейна вулиця 7

Кімнат: 2 Мест: 5

800 грн за 1 ніч

вулиця Богдана Хмельницького 32

Кімнат: 1 Мест: 2

850 грн за 1 ніч

Боричів узвіз 5

Кімнат: 3 Мест: 8

750 грн за 1 ніч

Госпітальний провулок 1А

Кімнат: 3 Мест: 3

1300 грн за 1 ніч

Басейна вулиця 15

Кімнат: 4 Мест: 8

850 грн за 1 ніч

вулиця Саксаганського 121

Кімнат: 2 Мест: 3

1400 грн за 1 ніч

вулиця Лесі Українки 5

Кімнат: 2 Мест: 4

Пейзажна алея та інші пам'ятки на Печерське

Мабуть, одним з найбільш популярних і відвідуваних споруд в Києві є знаменита Пейзажна Алея, яка була створена в якості зони відпочинку на місці колишніх оборонних валів Верхньої частини старовинного Києва. Пейзажна Алея являє собою доріжку, як для пішоходів, так і для автомобілів, яка повторює ландшафтні вигини вала, ця доріжка декорована бордюрами, парковими скульптурами, дитячими майданчиками, клумбами і іншими цікавими деталямі.Ето улюблене місце матусь, які гуляють тут зі своїми дітьми, а також підлітків, які катаються на скейтбордах та велосипедах. Пейзажна Алея починається на мальовничій оглядовому майданчику біля музею історії України і закінчується на Великій Житомирській вулиці. Ця пам'ятка була створена у вісімдесятих роках двадцятого століття за проектом знаменитого київського архітектора. Туристи та гості столиці можуть також знайти на сайті Svitrent.ua квартиру і вдома на добу біля цієї дивовижної алеї, в безпосередній близькості до центру міста і інших пам'ятників.

Квартири біля пейзажної алеї для великих і маленьких сімей

Пейзажна алея в першу чергу привертає незвичайними та оригінальними фігурками, які так подобаються дітям. Влітку тут дуже зелено і свіжо, можна довго гуляти по вузьких стежках і насолоджуватися краєвидами Києва. А взимку маленькі непосиди влаштовують гонки на санках з гори аж до самої Контрактовій Площі. Квартири біля Пейзажної Алеї чудово підійдуть молодим сім'ям з дітьми, адже в цьому парку можна прогулятися з коляскою або пограти в хованки. Крім того, Пейзажна алея знаходиться в одному з найбільш безпечних районів в місті. Забронюйте квартиру без посередників і комісій на сайті Svitrent.ua, і подбайте про свою поїздку заздалегідь.

Квартири на день з відмінним видом на Дніпро і Поділ

Метою створення Пейзажній Алеї було не тільки бажання архітектора облаштувати руїни в самому центрі столиці, а й відкрити для туристів незабутні краєвиди на Поділ і річку Дніпро. Адже саме з пейзажної алеї можна побачити золоті склепіння Києво-Печерської Лаври, Батьківщину Мати і Майдан Незалежності у всій величної красі. На сайті Svitrent.ua представлено безліч оголошень про подобову оренду квартир біля пейзажної алеї безпосередньо від власників, і ви зможете недорого зняти затишну квартиру з видом на вогні вечірнього Києва, які надихали письменників і художників в усі часи. Крім того, під алеєю знаходиться зовсім новий елітний житловий масив, де весільні фотографи часто проводять фотосесії, і Ви також можете зняти квартиру в одному з представлених будинків.