Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Сирець подобова оренда біля метро

4 пропозицій

500 грн за 1 ніч

Ризька вулиця 6/1

Кімнат: 1 Мест: 3
+3806628610...

550 грн за 1 ніч

Естонська вулиця 1/5

Кімнат: 2 Мест: 4
+3806679245...

600 грн за 1 ніч

вулиця Сергія Данченка 3

Кімнат: 1 Мест: 4
+3809342512...

600 грн за 1 ніч

улица Сергея Данченко 3

Кімнат: 1 Мест: 3
+3809342512...

Найкраще місце для подобової оренди квартир

На сайті Svitrent.ua можна знайти великий вибір квартир і будинків на добу від власників в Києві. Але головним критерієм, який потім обґрунтовує і вартість і рівень комфорту, є розміщення. Тому, перед тим як вибирати варіант для розміщення під час короткострокової поїздки, варто в першу чергу ознайомитися з картою столиці, яка також представлена ​​на електронній сторінці Svitrent.ua, і зрозуміти мету свого візиту. Відмінним варіантом для подобової оренди нерухомості є квартири в мікрорайоні недалеко від станції метро «Сирець». Тут є всі необхідні елементи інфраструктури: відділення великих банків, цілодобові аптеки, продуктові магазини, численні зупинки громадського наземного транспорту, але головним плюсом, звичайно, є станція метро. З її допомогою можна всього за пару хвилин доїхати до будь-якої точки міста, і витратити на це чотири гривні. Це дуже зручний, а головне - економний спосіб пересування по такому місту, як Київ.

Оригінальний дизайн станції метро Сирець

Метро «Сирець» є кінцевою на Сирецько-Печерській лінії, яка була відкрита дванадцять років тому. Але незважаючи на такий «невеликий вік», «Сирець» є станцією глибокого закладення, що нетипово для вузлів метро двохтисячних років. Її оформлення також дуже оригінальне, так як карниз на склепіннях над масивними пілонами дуже розвинені вглиб і покриті переформатувати металевим покриттям з люмінесцентним освітленням. Крім цього пілони покриті керамічним кахлем пастельного відтінку з орнаментом у вигляді широких червоних ліній. Підземні виходи зі станції ведуть до вулиць Щусєва, Тираспольської, Стеценка і Ризької, і саме на цих вулицях Ви можете орендувати квартиру без посередників. Ми пропонуємо недорогі однокімнатні студії або двох і трикімнатні апартаменти без посередників, недалеко від метро Сирець.

Парк і озера недалеко від житлових масивів біля метро в Подільському районі

Всього пару кроків потрібно пройти від виходу з метро Сирець до одного з найбільших і найкрасивіших парків Подільського району - Дубки. Це велика зелена зона, яка дуже добре пристосована до прогулянок з дітьми або поодинці, пробіжок, а також просто сімейного відпочинку на природі. Крім цього, по іншу сторону вулиці Стеценка знаходиться два невеликих озера, з видом на які Ви також можете зняти квартиру подобово на сайті Svitrent.ua. В районі станції метро «Сирець» є безліч спортивних кубів, кафе і ресторанів, а також інших закладів для гарного відпочинку всією сім'єю або великою компанією.