Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Маріуполь

9 пропозицій

370 грн за 1 ніч

Проспект Миру 106

Кімнат: 1 Мест: 2
+3809756606...

450 грн за 1 ніч

Мира 98

Кімнат: 1 Мест: 3
+3809701421...

450 грн за 1 ніч

проспект Миру 74

Кімнат: 1 Мест: 4

300 грн за 1 ніч

вулиця Карпінського 64

Кімнат: 1 Мест: 2

400 грн за 1 ніч

проспект Металургів 47

Кімнат: 1 Мест: 2

400 грн за 1 ніч

проспект Будівельників 119

Кімнат: 2 Мест: 4

200 грн за 1 ніч

проспект Миру 87

Кімнат: 1 Мест: 5

450 грн за 1 ніч

бульвар Богдана Хмельницького 39

Кімнат: 2 Мест: 6

350 грн за 1 ніч

Нахимова 99

Кімнат: 1 Мест: 1

Зняти подобово квартиру у місті Маріуполь недорого

Один з важливіших центрів металургії та найбільших портів України, місто Маріуполь, готове приймати гостей та туристів. Навіть якщо ви приїхали сюди виключно за справами, ви можете відпочити та отримати задоволення. Незважаючи на те, що місто є одним з промислових та економічних центрів, він також курорт, кліматичний та грязьовий. 
Так, ви і справді знайдете собі у Маріуполі заняття. Окрім моря та курортів, тут також достатньо пам'яток, тому, плануючи візит, навіть діловий, слід добавити ще декілька днів на знайомство з містом. У цьому разі корисно буде винаймати квартиру чи будинок з подобовою оплатою. У сучасному світі, час - одна з головних складових нашого життя, і  ніхто не хоче витрачати його дарма, будь то турист чи бізнесмен. Краще витратити зайвий час на перегляд самих цікавих місць Маріуполя, чи просто на похід на море і в цьому вам допоможе наш портал. 

Оренда недорогих апартаментів на добу чи більше напряму від власників

Портал Світрент надає послуги по оренді квартир не тільки в Україні, але й за кордоном. Беручи на себе таку відповідальність, очевидно, що сервіс повинен бути та вищому рівні. Наш сайт покликаний не просто заощадити ваш час на пошуки квартири, але й зручно розмістити вас у місті. Надані апартаменти відрізняються класом, ми намагаємося підбирати квартири таким чином, щоб клієнти могли підібрати все до дрібниць і у будь-якому місті відчували себе, як вдома. 

Подобова оренда через Світрент - гарантія вашої безпеки

Орендуючи квартиру на добу чи довший період, вам не доведеться піклуватися щодо безпеки та відлюдності, перед розміщенням на сайті квартири проходять ретельну перевірку, щоб гарантувати вам 100% зручності. Будь-яке житло, яке ви бачите в нас на сайті, розміщується від власників, це означає, вам не доведеться нічого доплачувати. Власники житла повністю підготують обрані апартаменти у вказаний вами час до заселення. Зняти квартиру подобово значить управляти кількістю днів, на які ви залишитися, значить мати декілька днів у запасі щоб ознайомитися з усіма красотами міста. Подобова оренда квартир через наш портал надасть вам можливість обрати вулицю, так як сайт пропонує великий вибір квартир по всьому місту. Прямо на сайті ви можете продивитися всі зручності, надані в квартирі та зв'язатися з власником, щоб задати йому усі цікавлячі вас питання.