Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Сімферополь

10 пропозицій

648 грн за 1 ніч

вулиця Лермонтова 5

Кімнат: 1 Мест: 2

720 грн за 1 ніч

улица Мемета Нузета GP-14

Кімнат: 1 Мест: 1

960 грн за 1 ніч

Севастопольська вулиця 22

Кімнат: 1 Мест: 2

864 грн за 1 ніч

вулиця Треньова 21

Кімнат: 1 Мест: 1

720 грн за 1 ніч

вулиця Мате Залки 7К

Кімнат: 1 Мест: 4

400 грн за 1 ніч

проспект Кірова 16

Кімнат: 1 Мест: 3

955 грн за 1 ніч

Пролетарська вулиця 6

Кімнат: 1 Мест: 3

720 грн за 1 ніч

вулиця Самокиша 14

Кімнат: 1 Мест: 2

864 грн за 1 ніч

улица Лермонтова 14

Кімнат: 2 Мест: 4

720 грн за 1 ніч

улица Мемета Нузета 24

Кімнат: 1 Мест: 2

Сучасні подобові квартири в Сімферополі


Портал СвітРент пропонує підібрати чудові квартири подобово Сімферополь за помірними цінами. Тим, хто все життя мріяв вібратися до моря, наше запропонування прийдеться до душі. Свіже повітря, красива, живописна місцевість та тепле, чисте море запаморочать голову кожному туристу. 


Найкращі подобові квартири Сімферополь за помірними цінами


Відправляючись навіть у коротку мандрівку, завжди слід перед від'їздом приділити час збору речей, перевірити наявніть документів та не забути підібрати відповідне вашим запросам тимчасове житло. Будь-яка квартира подобово Сімферополь, представлена в каталозі, відповідає наступним вимогам:

  • наявність гарячої води
  • вартість у півтори-два рази нижче тієї, що можуть запропонувати інші сайти
  • можливість завчасного бронюваня
  • розрашування у зручному районі міста
  • наявність побутової техніки, посуду, ваних принад, меблів

Якщо Ви плануєте з'економити на харчуванні - не обідати в кафе, то гарною новиною стане той факт, що всі квартири подобово Сімферополь мають все найнеобхідніше для повноцінного проживання. В нас на сайті можна зняти квартиру в Сімферополі подобово чи будинок за помірною вартістю, доступною всім гостям міста. У днівний час Ви можете насолоджуватись прогулянками по місту, морському узбережжю, загоряти, а ввечері приємно відпочивати в комфортабельнім та затишнім житлі. Тим людям, які не мають багато грошей, пропонуємо  зняти кімнату, вартість якої набагато нижче, ніж на квартиру. Проте комфортабельність від цього не страждає. 
Якщо Ви мандруєте великою компанією - можете задуматись над тим, щоб зняти будинок подобово без посередників, за допомогою якісних фото це можна зробити дуже швидко. 


Швидка та зручна оренда квартир в Сімферополі без проблем


На нашому сайті оренда квартир в районі жд вокзалу або в центрі здійснюється простим та зручним для клієнтів засобом - у режимі онлайн. Для того щоб забронювати житло довподоби  недорого, Вам треба відкрити каталог, подивитись фото та оформити коротку заявку. В нас можна зняти кімнату зі всіма умовами: кондиціонером, великою ваною з джакузі, шикарним балконом і все це за скромною ціною. Не ризикуйте відгукатися на оголошення : здам квартиру, на жаль, сьогодні існує багато хитрощів, на які попадаються довірливі туристи. Якщо Ви шукаєте низькі ціни, просторні та красиві квартири подобово Сімферополь та можливість швидкого бронювання, вважайте, що Вам дуже пощастило попасти на наш сайт.