Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Софіївська Борщагівка

0 пропозицій
Немає результатів.

Добова оренда комфортабельного житла

Під час короткострокових поїздок дуже важливе значення має якість розміщення, це стосується і робочих відряджень, і відпочинку. Саме тому багато ретельно вибирають квартиру або будинок для подобової оренди. На svitrent.ua є великий вибір різноманітної нерухомості від власників, серед якої знайдеться відповідний варіант навіть для самого розбірливо клієнта. Це в першу чергу чисті апартаменти з меблями і технікою першої необхідності: холодильником, пральною машинкою і мікрохвильової технікою. При бажанні Ви також можете знайти більш шикарний варіант, в центрі міста, наприклад, і з дизайнерським ремонтом і плазмовими телевізорами. В оголошенні Ви відразу можете побачити контактні дані господаря, за які не потрібно доплачувати додатково. Таким чином, можна відразу зв'язатися з власником і домовитися про знижку, якщо Ви плануєте зупинитися в квартирі не на добу, а на місяць.

Квартири в півгодини їзди від Києва на добу

Софіївська Борщагівка в багатьох картах і путівниках підписана як район Києва, хоча насправді це окремий населений пункт. Така помилка має місце через те, що Сфіевская Борщагівка знаходиться дуже близько до столиці, всього в півгодини їзди. Саме тому тут дуже високий попит на добову оренду квартир і будинків серед приїжджих і туристів. На svitrent.ua Ви можете вибрати для себе найбільш зручне розміщення квартири на добу, наприклад, недалеко від траси київської траси або самого Києва, деякі власники готові запропонувати відразу кілька варіантів в одному будинку і за однією адресою. За допомогою фільтра можна вказати бажаний район розміщення та інші особливості, включаючи ціну. На сайті є квартири самої різної цінової категорії, від бюджетних квартир-студій до шикарних апартаментів з дизайнерським ремонтом, дерев'яними меблями і панорамними вікнами.

Приватні будинки і квартири в Софіївській Борщагівці від власників

Багато приїжджають до Києва, подорожують великими компаніями, і тому їм не дуже зручно знімати квартиру. Але дама в самій столиці досить дорогі, тому можна орендувати приватний будинок в найближчому населеному пункті, наприклад, в Софіївській Борщагівці. Тут можна знайти гідні апартаменти за дуже доступною ціною і зняти їх подобово безпосередньо від власників. Відсутність посередників значно спрощує процес комунікації і іноді можна навіть домовитися про знижку на квартиру або додаткових умов проживання, наприклад, пізньому заїзді.